Sıcacık Bir Kış! Balıkçı Yaka Kazak Nasıl Kombinlenir?

Çiftçi Tekstil

»Haberler

Sıcacık Bir Kış! Balıkçı Yaka Kazak Nasıl Kombinlenir?
Kış aylarını rahat geçirmek ve üşütmemek için giydiğiniz kalın kazaklar ile kendinizi şık hissetmiyor olabilirsiniz. Sıcacık bir kış! balıkçı yaka...
Sıcacık Bir Kış! Balıkçı Yaka Kazak Nasıl Kombinlenir?

Kış aylarını rahat geçirmek ve üşütmemek için giydiğiniz kalın kazaklar ile kendinizi şık hissetmiyor olabilirsiniz. Sıcacık bir kış! balıkçı yaka kazak nasıl kombinlenir? Hangi kıyafetler ile uyumludur?

Kışın şık olabilmek için doğru giysi ve aksesuarları kombinlemeniz gerekir. Kalın kazak ve paltoları doğru şapka, şal ya da takılar ile olduğundan daha ince gösterebilirsiniz. Balıkçı yaka kazaklar çocukluktan itibaren vazgeçemeden giydiğimiz üşütmeyi engelleyen ve doğru dokuda olduğunda şık olan kazaklardır. Peki nasıl kombinlemesi gerekir?

Kısa kazakların en uyumlu olduğu parçalardan biri şüphesiz yüksek bel pantolonlardır. Fazla dekolte vermeden kısa kazakları kullanmak istiyorsanız yüksek bel pantolonlar tam sizlik! Günlük kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz yüksek bel pantolon ve kısa kazakların mükemmel uyumunu mutlaka denemelisiniz.

Mini Eteklerle Giyin

Kışın vazgeçilmez parçası sıcacık kazağınızı mini eteklerle kombinleyerek daha alımlı ve cesur bir kombin oluşturmaya ne dersiniz? Kombininizi soğuk günlerin kurtarıcısı opak çoraplar ve sezon trendi bootieler ile tamamlayarak soğuktan korunurken çok hoş görünebilirsiniz.

Kalem Eteklerle Giyin

 

Kısa kazak giymenin en şık ve feminen yollarından biri ise kalem etekler ile kombin yapmak. Ofiste, akşam yemeğinde ya da haftasonu gezmelerinde kalem eteğinizin üzerine giydiğiniz kısa kazağınız ve yüksek topuklu ayakkabılarınız ile eforsuz bir şıklık yaratacaksınız.

Elbisenizin Üzerine Giyin

Yazlık elbiselerinizi artık kaldırmanıza gerek yok! En sevdiğiniz elbiseyi kısa kazağınızla kombin yaparak farklı bir tarz yaratırken çok hoş görünebilirsiniz. Asla yeterince giyecek şeyi olmayan biz kadınlar için bir kaç ay kullanıldıktan sonra kaldırılan güzelim elbiseleri değerlendirmek harika bir fırsat değil mi ?

 

 
tekstil tanıtım filmi