İnovasyon | Çiftçi Tekstil

Çiftçi Tekstil olarak, müşterilerimizin rekabet gücüne destek vermek adına kumaş geliştirme, model geliştirme konularında firmamız sürekli inovatif çalışmalar geliştirebilmekte ve müşterilerine bunları sunabilmektedir.Sektörün en güncel yeniliklerini takip edip sizler için her zaman daha iyi işler yapmayı hedefliyoruz.

»İnovasyon

İnovasyon

Müşterilerimizin rekabet gücüne destek vermek adına kumaş geliştirme, model geliştirme konularında firmamız sürekli inovatif çalışmalar geliştirebilmekte ve müşterilerine bunları sunabilmektedir.

Ayrıca süreçleri kısaltıcı üretim teknikleri, şirket içi sosyal diyalog ve verimlilik teknikleri konusunda da çalışmalar yürütülmektedir.

Yüksek Üretim Kapasitesi

Yüksek Üretim Kapasitesi

Çiftçi tekstil tüm üretim birimlerinin koordineli çalışması sonucu aylık 300 bin adet üretim kapasitesine sahiptir.

Tasarımdan Üretme

Tasarımdan Üretme

Çiftçi Tekstil sadece kalifiye giyim üreticisi olmakla kalmayıp aynı zamanda müşterisine tasarımdan koleksiyon oluşturma sürecine, kesimden dikime, kalite kontrolden lojistiğe kadar, toplam kalite anlayışı içerisinde tam hizmet sunmaktadır.

Gelişmiş Model Tasarım

Gelişmiş Model Tasarım

Güçlü tasarım ekibimiz kumaş ve moda trendlerini takip etmekte ve gelecek sezonların modellerini oluşturmaktadır. Ayrıca müşterilerinin taleplerine ve temalarına göre özel kapsül koleksiyonlar da oluşturulmaktadır.

Global Tedarik Ağı

Global Tedarik Ağı

Çiftçi Tekstil, istenildiği takdirde gerek Türk gerek yabancı tedarikçilerden kumaş satın alımında destek verebileceği gibi ilgili gümrük işlemlerinin yerine getirilmesi konusunda da yardımcı olabilmektedir. Sahip olduğu Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası gümrük işlemlerinde hız sağlamaktadır.

Destek

Destek

Her sezon Showroom'umuzda Türk kumaş üreticilerinin en son tasarımları sergilenmektedir. Müşterilerden gelen ön bilgiler ışığında, ürün numunelerinden bir paket oluşturulmakta, bilgi birikimiyle müşterilere destek sağlanabilmektedir.

Gelişmiş Kalıp Oluşturma

Gelişmiş Kalıp Oluşturma

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet paketimiz kapsamında, bilgisayar ortamında oluşturulmuş kalıp ve model hazırlama da yer almaktadır. Müşterilerimiz dijital ortamdaki bilgilerini günün her anında e-mail aracılığıyla bize gönderebilirler.Kullanmakta olduğumuz kalıplama ve üretim takip sistemleri dünyadaki hemen her sistemle uyumlu çalışabilmekte, gerektiğinde gönderilen dijital bilgiler sistemimize uygun hale getirilebilmektedir.

tekstil tanıtım filmi