Kurumsal | Çiftçi Tekstil

Mehmet Neslin Özmen Mah. Kızılcık Sk. Birikim İş Hanı No:15/1 Merter / Güngören / İSTANBUL info@ciftcitekstil.com 0 212 654 20 00

»Kurumsal

1990 Yılında kurulan çiftçi tekstil, sektörde 29 yıllık tecrübesi, uzun süreli iş ortaklıkları ve yaptığı yatırımlar ile üretim hacmini ve müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

2014 yılında anonim şirket yapılanmasına geçen Çiftçi Tekstil, yönetimini profesyonellere emanet etmiş, kalite odaklı üretim ve maksimum müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda ihracat yatırımlarını hızlandırmıştır.
Bu anlayış çerçevesinde uluslararası sosyal uygunluk denetimleri sonucunda BSCI sertifikasını A sınıfında almaya hak kazanmıştır.

Firmamız, müşteri ve ürün farkı gözetmeksizin tüm üretimini en iyi şartlarda ve zamanında yapmaya dikkat etmekte, teslimatların istenen zamanda ve kalitede gerçekleşmesini garanti altına almaktadır.

Çiftçi Tekstil Değerlerimiz ; 

Şirketimizi farklı kılan anlayışlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan özellikleri temsil eden değerlerimiz;
Çalışanlarını en büyük gücü ve kaynağı olarak görmek, güvenilir, yenilikçi, sorumlu ve özverili olmaktır. Çalışanlarımızla birlikte oluşturduğumuz dayanışma ve takım ruhudur.

Değerlerimiz; çalışanlarımızın kıymetini bilmek ve onları el üstünde tutarak her zaman olumlu yaklaşmak, çağdaş, yenilikçi, güvenilir, kararlı, adaletli ve sorumluluk sahibi olup her zaman özveriyle çalışmaktır. Hatalarımızı ve ihmallerimizi kabul edebilmek, ahlaki değerlere sahip çıkmak, olgunluk ve alçak gönüllülük gösterebilmek her daim dikkat ettiğimiz hususlardandır.

İhracat Politikamız

Çİftçi Tekstil, dünyaca ünlü markaların onayladığı ve yüksek kalite standartlarında üretim hizmeti verdiği bir tekstil üreticisidir. Bu hizmeti verirken gerekli olan gücü yıllar içerisinde edindiği tecrübe ile farklı müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurduğu ve geliştirdiği departmanlarından almaktadır.

ÇitfçiTekstil, tasarımdan kalite kontrole kadar üretimin her aşamasında tam hizmet sağlamakta, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarının geliştirilmesi sürecinin her adımında önemli bir rol almaktadır. Çiftçi Tekstil, gerektiğinde, Türk veya yabancı kumaş firmalarından kumaş alımı ve resmi süreçlerin yürütülmesi konusunda da destek vermektedir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Çiftçi Tekstil, çalışanlarını en değerli kaynağı ve unsuru olarak görmektedir. Çok çeşitli iletişim kanalları ile çalışanları arasında diyaloğu sürekli tutmakta, işe girişten itibaren her aşamada sürekli eğitim ile çalışma ortamını verimli kılmayı hedeflemektedir.

Misyon
Misyonumuz; müşteri odaklı modern tasarım ve modeller geliştirip, bunları üretim tecrübesi ve takım ruhuyla birleştirerek her zaman müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktır.

Amacımız, insanlara güven aşılayarak, isteklerini her zaman en iyi şekilde, kaliteli ve hızlı olarak yerine getiren bir firma olarak yolumuza devam etmektir.


Vizyon
Şirketimizin ulaşmak istediği noktayı ifade eden vizyonumuz; içinde bulunduğumuz zorlu rekabet yarışında hızı, kalitesi ve üretim gücüyle müşterilerimiz için akla ilk gelen marka olmaktır. Temel değerlere ve ortak hedeflere sahip olmak, her zaman mutlu çalışanların ve memnun müşterilerin olduğu dengeye sahip bir şirket olmak en önemli amacımızdır.

Şirket Bilgileri
Şirket Türü
: Anonim Şirket
Mersis No: 0625060010900010
Ticaret Sicil Memurluğu: İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü
Ticaret Sicil Numarası: 471179
Ticaret Ünvanı: Çiftçi Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi
Adres: Çobançeşme Mah. Mithatpaşa Cd. Nar Sk No:3 Yenibosna-Bahçelievler/İSTANBUL
Vergi Dairesi: Yenibosna
Vergi Numarası: 2540595968
Sektör: Hazır Dış Giyim - Konfeksiyon

tekstil tanıtım filmi